pondelok 14. novembra 2011

Stále sa tu niečo deje...

..aj keď nie slovom ale obrazom stále pridávam fotografie do albumu  FujiHS20 v Picase.  Album sleduje niekoľko desiatok modelárov, tak tí sú  "obraze".Ale pre ostatných čo sa občas pýtajú  "čo nového" pridávam ešte raz odkaz na web galériu. Sľubujem, postupne fotografie z galérie budem dopľnať príbehmi...len čo sa zmení počasie a nebude sa dať lietať:-)
Od Fuji HS 20.
Fotografia v príspevku vznikla ako vždy "náhodou". Môj veľmi dobrý kamarát Peter, ( majiteľ súkromného leteckého múzea u nás na letisku) vyťahoval na posledných pár skokov starých pánov z letiska na ich novom Januse. Pri hangárovaní Zlína za pózoval na zopár vydarených záberov...
Na november fantastické počasie a inverzia vytiahla aj nás modelárov na letisko a na svah. Dokonca sa objavila aj termika, ja svojim ťažkým elektroletom som poletoval vyše hodiny na južnom svahu v Jasene, F3J-čkari vytáčali dolu na lúke nevýrazné stúpavé prúdy. "Motoráci" lietali na asfaltovej dráhe v Košťanoch. Bohužial, pokiaľ som si užíval  akrobaciu na svahu Igor zrušil svojho nádherného motoráka.

Žiadne komentáre: