sobota 13. decembra 2014

Stavači, lietači, kupovači...

Foto: Tom Hutchison
...Tí  čo sem chodia pravidelne vedia o čom je reč. Všetci si hovoria modelári. Túto úvahu sme s mojimi kamarátmi Jarkom a Igorom už niekoľkokrát rozvíjali, ale nádherné fotografie zo zlatej éry modelárstva mi nedali tak napíšem pár postrehov. Najprv citát "stavača"  z českého DF-ka.:
Jasně, že to dneska spousta lidí neumí, koupí si modely a lítá. Nebo si koupí rovnou celého Ukrajince jako trenéra, stavěče, poradce, pomocníka... tedy koupí jim to spíš tatínek. A takoví ovšem poté, co vyhrají jednu soutěž a nechají si na svoji osobu složit oslavnou píseň, skončí, protože je to vlastně nebaví, neumí to, nebo vyschne šrajtofle.

Aby som bol úprimný, aj v mojom najbližšom okolí sa  tatkovia modelári nezapreli a prostredníctvom svojich detičiek, vnúčikov si pohladkali svoje ego... A kľudne napíšte svoj názor... každému odpoviem.

2 komentáre:

Unknown povedal(a)...

Áno Vojto, hladkám si svoje ego cez detičky (vnučiky ešte nemám)vid diskusia na MH a nebudem sa opakovať. Vieš medzi nami je rozdiel, niečo robiť(trebárs reprezentovať krajinu)alebo len drístať na nete. Palo Polonec

Vojto Stupák povedal(a)...

Palo Ahoj, ďakujem za príspevok...prosím ťa, daj sem odkaz na tú diskusiu na MH.
Vojto