nedeľa 29. septembra 2013

Retroplane 20XX.

https://picasaweb.google.com/112794606056500703755/Retroplane20XX?noredirect=1#Na prvý pohľad "Retroplane  v roku 20XX."  je nezmysel, ale veci naberú na logike po prečítaní toho vlákna: 
 Totiž , francúzski seniori sa zúčastnili na Majstrovstvách sveta u nás v Martine a okolitá príroda ich očarila...V diskusii na fóre padol taký návrh či by si nemohli prísť "retroplanisti" urobiť voje výročné stretnutie práve k nám. Laco, ako Slovenský emisár prisľúbil že urobí prieskum terénu, pri čom som mu sekundoval. Pripravil perfektnú správu, niečo sme spolu nafotografovali a ....uvidíme ako sa "retroplanisti" rozhodnú. Budúci rok bude pre  modelárov hektický, v Martine budú  Majstrostrovstvá sveta F3J 2014 tak preto 20XX, lebo neverím že budúci rok by stretnutie prichádzalo v úvahu.(doplnené u nás v Martine) Je to francúzsky projekt, celá organizácia by prebiehala na "daľku" a to lietanie v štýle "RETRO" má niekoľko ALE:
Nové: Pridané odkazy do galérie fotografií:2 komentáre:

Unknown povedal(a)...

20XX neznamená výročná akcia. Tá bude v Nemecku neďaleko Štutgartu. Myslím, že ak... tak to bude v horizonte 3-5 rokov.

Vojto Stupák povedal(a)...

Laco,ďakujem za info. Tu v Martine momentálne o Retroplane "nechcú ani počuť" všetko je sústredené na budúci rok, MS F3J.Verím, že keď to bude aktuálne, tak sa situácia už v klube u kľudní. A menia sa aj pomery na letisku.Počas MS bude zriadený kemp účastníkov priamo na letisku s kompletným zázemím. V prípade organizovania už nebude treba hľadať miesto na kempovanie "retroplanistov" mimo. Jasné že aj plocha bude k dispozíci...(akurát mám strach či dovtedy Pascal nezakáže aerovleky:-)